top of page
IMG_1311.jpg

Adorable Andromeda of Great Olympia "Trixi"

narozena: 9.5.2010

matka: Fortuna of Volcano Cotopaxi
otec: Alotorius Old Glory Pacemaker at Adekatos
zbarvení:Tricolor

Úspěchy: Trixi má nespoteč titulů, ale naším úspěchem nejvyšším byl titul BEST OF BREED na speciální výstavě pořádané beagle klubem ČR :-)
Agility: SA3 !

 

Zkoušky: BZH CACT 7.11.2015 - I. cena - 166 bodů! :), BZH - II cena - 215 bodů :) , OB - Z - Výborně - 230,5 bodů    ZOP - výborně - 94 bodů - nejlepší bígl zkoušek, ZZO - 42 bodů, F1, DwD1, HtM1, MD1, DwD2, HtM2, MD2, F2, MD3

!!!! MASTER OF DOGDANCING DIVIZE MUSICAL DRESSAGE !!!!
!!!! MASTER OF DOGDANCING 2 !!!!
!!!! MASTER OF DOGDANCING 1 !!!!

!!!!!!!! 2. VÍCEMISTR ČR V AGILITY BÍGLŮ PRO ROK 2016 !!!!!!!!
!!!!!!!! 1. VÍCEMISTR ČR V AGILITY BÍGLŮ PRO ROK 2015 !!!!!!!!
!!!!!!!! 1. VÍCEMISTR ČR V AGILITY BÍGLŮ PRO ROK 2014 !!!!!!!!

MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY (C.I.B.)
ČEKATELKA MEZINÁRODNÍHO VÝSTAVNÍHO ŠAMPIONA
ČEKATELKA JUNIOR ŠAMPIONA ČR
ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY
ŠAMPION SLOVENSKÉ REPUBLIKY
ŠAMPION POLSKA
ŠAMPION CHORVATSKA
ŠAMPION BOSNY A HERCEGOVINY
KLUBOVÝ ŠAMPION BEAGLE CLUBU ČR

!!!! AKTIVNÍ ŠAMPION BEAGLE CLUBU ČR !!!!

!!!!! SPLNĚNA ZKOUŠKA CANISTERAPEUTICKÉHO PSA !!!!

Trixinka, moje Trixinka maličkatá, jedinečná, má vysněná :-) Trixi je štěňátko, které sem si nechala z prvního vrhu po Lillynce a Pišinkovi. Poručila sem si tricolorní holčičku a byla tam jediná, byla moje od první vteřinky :-) Je jak moje dvojčátko, ví na co myslím, je na mě odjakživa přitisknutá a já doufám, že nám to ještě hooodně dlouho vydrží !! 

Trixulka byla za svůj život úspěšná velmi a to ve všem, co jsme zkusily. Procestovaly jsme velkou spoustu výstav, získaly dost šampioátů, dost titulů, Trixi byla vždy jako panenka, kdyby nebylo potřeba výstavní vodítko, vůbec ho nepotřebujeme, klusala jen volně, stála volně, vždy sama držela ocásek, výstavy prostě byly něco, co jí neskutečně bavilo :-)

Dále jsme běhaly dlouho agility, tam se Trixi taky neztratila a to běhala mezi smolíkama, kde byla vždy větší konkurence než v medicích, Trixi tenhle sport zbožnovala strašně moc :-) Nebylo v plánu tedy skončit, protože 11 let ještě není tolik, ale už přes rok se plácáme různě v lockdawnu a já to prostě tak trošku vzdala, je velký div, že se snažím udržovat se v agi formě s Arminkou, ale pokud to bude možné, rozhodně si Trixi pojede zaběhat a já se na to už teď těším ! 

Dále jsme se s Trixi věnovaly dogdancingu, respektive, věnujeme se mu stále, trénujeme stále, ale tátáž situace jako s agi, lockdawn, za minulý rok pár tréninků, letos ještě vlastně žádný, já sama se trénovat snažím, ale ono to stejně není ono, já k tomu prostě trenérku potřebuju :-) Ale v jakési formě se samozřejmě udržujeme :-) Trixi jako jediný bígl v ČR (zatím) získala v DD skoro nemožné, kromě mastera 1 získala i mastera 2 a dokonce složila trojkovou zkoušku musical dressage 3 !!! a stala se tím pádem masterem v této kategorii, Trixi není prostě jen tak ledajaký pes, naučila se triky, které podle mně ani už dalšího psíčka nenaučím, ač teda Armi má hodně slušně nakročeno, Trixi ale cvičila vždy trošku jinak, měla tempo a zároven u všeho přemýšlela, no prostě ona pro mě byla, je a vždycky bude neskutečná, vždycky :-) 

S Trixi se též věnujeme canisterapii, jako první v mé smečce složila těžkou zkoušku, věnujeme se starouškům a těžce nemocným dětem, kéž by to už šlo a my je zase jely navštívit, tolik se těšíme !!

Fotečky vkládám jako u ostatních, jedna galérka, mix fotek, zkusím tam přidat ještě další, ale vše je v podstatě na rajčeti, je tam toho velká spousta :-)))

GALÉRKA

bottom of page