07.03.2022 - Tolik aktualizací mi tu zase chybí, třeba naše šiperčí miminka v nových domovech, to, že máme za sebou konečně zase canicrossové závody s Arminkou, která už je naprosto v kondici a maká jak o život :) Jen nějak díky událostem ve světě, za poslední dny, nejsou buňky k tomu, vše dodělat, raději jsem pořád venku s psíčkama v lese, kde je nám dobře nebo jsme na agi tréninku či běháme s Arminkou :) Ale já tu vše dodělám, slibuju ! Každopádně všechna naše šiperčátka se mají naprosto luxusně, každé z nich získalo rodinku, jakou jsem si přála, úplně jak šitou na míru, opravdu je to úžasné :) Tak snad do pár dnů dodělám galérky a fotky z našeho pobíhání venku a běhání, budu se o to moc snažit, slibuju ! :) 

30.01.2022 - Přidané fotky ke štěňátkům, ve věku 8 týdnů, před odchodem do nových domovů :) 

Dnešním dnem už jsou celá fantastická 4 v nových domovech a ze všech jsem naprosto nadšená ! Každé naše miminko dostalo rodinku zcela na míru, přechod proběhl naprosto bez problémů, všichni jsou šikovní, mám velkou radost :-)) Zatím chodí jen samé chvály, tak snad to tak i zůstane ! :-) A my se vracíme zpět do našeho režimu, staroušci mají zpět svůj klid a zároveň se připravujeme na zítra, kdy jde Trixi a Lilly na zákrok do RegiaVet, držte nám palce ! Trixi se bude vyndavat jen neškodná cysta, ale Lillynce je potřeba vyndat nádůrek, u kterého pak budeme zjišťovat, o co jde a uvidí se co dál. Lillynce je 15 let, takže budou holky na veterině určitě po celý den, aby byly pod dozorem. Doma už mají připravené každá flocke pelíšek, které ted tak letí a opravdu musím říct, že jsou z nich psíci nadšení, budou mít klid na zotavení, tak snad vše dobře dopadne, musí :) A já určitě za nedlouho přidám zprávu o tom, jak jsou na tom a fotky miminek z nových domovů taky :-)

11.01.2022 - Přidané fotky ke štěňátkům, slavíme už 6 týdnů !!

Jinak stalo se to, že se Arminka musela odstavit, když bylo prckům 3,5 týdnů, nebylo to snadné, byl to krušný týden, ale zvládli jsme to, zvládly to miminka, zvládla to Arminka a teď už sice nekojí, ale o mimča se vzorně stará a pěkně je učí hrám a dovádění :-) A s Arminkou už tedy zase běháme. Sice běháme delší trasy, ale ona jde zatím volně, dnes už byla v zápřahu 3x500 metrů, opravdu začínáme zase pozvolna, ale je úžasné vidět ,jak strašně jí to baví, muselo jí to hodně chybět :-) Za rok 2021 jsme naběhaly krásných 1166 km, což je pro mě skoro až neskutečné, ač pro velké běžce, je to samozřejmě málo, já myslím, že to uplně stačí :) Letos jak se točí vše kolem miminek a smečky, nebylo ani žádné pfko, tak aspoň přeji vše nejlepší do Nového roku vám všem, ať vám to chodí, běhá, prostě to co sami chcete, ať je vám prostě dobře :) 

GarminConnect_20220109-104650.jpg

10.12.2021 - Naše šiperčí miminka mají konečně první pořádnou galérku ve věku jednoho týdne :-) Více u miminek :) 

015 Banda.JPG

02.12.2021 - Všechny novinky, co jsem zvládla letos, už mají svojí podstránku a zde už to bude pro novinky v příštím roce :) 

 

 

02.12.2021 - ŠTĚŇÁTKA JSOU NA SVĚTĚ ! A je to tu, první šiperčí vrh v naší stanici, je na světě :) 61 den březosti, Armince poklesla teplota, ale po celou dobu, až do druhého dne, byla úplně klidná. Ráno jsme párkrát vyběhly ven a najednou začala tlačit. Byl to děsný fičák, během hodinky a čtvrt, Arminka porodila 3 holky a kluka, jako by se nechumelilo :-) Teď si tedy to funění vynahrazuje, spouští se pořádně mlíčko, tak to jetakové protivné pro ní, ale děti krásně přibírají, tak snad je vše v pořádku :) Více info budu přidávat na ŠTĚNĚCÍ STRÁNKU, tedy budu se snažit, tyhle dny jsou ještě takové, že se snažím spát, když je to možné, pořád Armi s prckama hlídám, nemůžu se od nich prostě odtrhnout :-) Žádné miminko nemáme volné, naopak bych si přála, aby se dostalo opravdu na všechny, protože všichni zájemci o naše mimča, jsou super, moc milí lidé, ale bohužel, miminek je omezeně, takže určitě nejsou k mání, všichni už mají páníčky :) Tak a více už pak u štěňátek, zatím teda není moc co, ani fotky úplně nestíhám :-D

Tak to je naše šiperčí banda "A" of Great Olympia, narození 30.11.2021

bandaA.jpg